Realizace pro sběratele limitované edice STAR WARS

Pro všechny fanoušky legendární ságy Star Wars, zde máme opravdovou raritu. Krásnou sbírku 4 ikonických hrdinů, který byly vyrobeny pouze v limitovaném počtu 1977 kusů (vzdávající hold roku 1977, ve kterém byl natočený první film ze série Star Wars - Nová naděje). Každé hodinky jsou proto unikátní a své číslo mají vyraženo na zadní straně. Nyní představíme jednotlivé hodinky:

 

INVICTA 26205 C-3PO - Slavný protokolární droid, který má asistovat při diplomatických stycích díky svým znalostem etiketyzvyklostí a dokonalému ovládání více než šesti milionů jazyků a jiných forem komunikace. Hodinky si můžete prohlédnout zde.

 

INVICTA 27117 Stormtrooper - Imperiální Stormtroopeři jsou vycvičená úderná pěchota pod velením Galaktického Impéria. Jsou používání k likvidaci protivníků Impéria a jsou základním stavebním kamenem pěchoty. Hodinky si můžete prohlédnout zde.

 

INVICTA 26204 Darth VaderDarth Vader je hlavním záporným charakterem této série. Dříve jako Anakin Skywalker (rytíř JEDI) přešel na temnou stranu síly a stal se z něj temný pán ze SithuHodinky si můžete prohlédnout zde.

 

INVICTA 26206 R2-D2 - R2-D2 je astromechanický droid, který funguje místo opraváře na lodi. Označení R2-D2 znamená Robot druhé generace, Droid druhé série. Hodinky si můžete prohlédnout zde. 

 

IMG-20190802-WA0004

SW1

sw2

Zpět do obchodu